Profil

Společnost FD SYSTEM spol. s r.o. byla založena v roce 1992 se záměrem poskytovat klientům specializované služby v oblasti informačních technologií. Název společnosti je tvořen zkratkou sousloví Fractal Development System. Fraktály jsou na první pohled nejsložitější geometrické objekty, které současná matematika zkoumá, mají však často překvapivě jednoduchou matematickou strukturu. Stejně tak se snažíme tvořit náš software - realizovat i ty nejsložitější úlohy na základě jednoduchých a srozumitelných postupů, s vysokou mírou opětovné použitelnosti a přenositelnosti.

Nabízíme vývoj aplikací pro internet, intranet i desktop, tvorbu webových stránek a podniková řešení pro integraci informačních systémů. Našim klientům poskytujeme poradenské služby, administrativní zajištění podpůrných procesů (správa domén a webhostingu) a zákaznickou podporu.

Naše služby

Naše portfolio tvoří dlouhá řada úspěšně realizovaných projektů a spokojených klientů, od živnostníků až po nadnárodní společnosti. Jsme schopni nabídnout celou škálu řešení vašich potřeb, realizovat projekty formou outsourcingu či plnit úlohu systémového integrátora při realizaci rozsáhlejších zakázek.

Úspěch našeho klienta je zároveň i naším úspěchem. Proto věnujeme každé zakázce maximální pozornost a garantujeme vysokou kvalitu odvedené práce. Naším zájmem je dlouhodobá spolupráce se všemi partnery, ať již na straně dodavatelů či odběratelů.

FD SYSTEM spol. s r.o. - Váš profesionální partner v oblasti informačních technologií